دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

مرحله اول

لینک دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

مرحله دوماگر از قبل با مرورگرتان وارد اکانت خود شده باشید که هیچ، در غیر این صورت اول باید وارد اکانت خود شوید یا Log In کنید.

مرحله سومدر این قسمت از شما می‌پرسد که برای چه می‌خواهید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. باکسی که در عکس زیر دور آن خط کشیده‌ایم را باز کنید و دلیل خود را از بین گزینه‌هایی که به شما می‌دهد، انتخاب کنید.

مرحله چهارممثلاً ما گزینه آخر، یعنی somethineg lse را انتخاب کردیم، سپس پسوورد اکانت را وارد کرده و در آخر روی گزینه delete  کلیک کردیم. در ادامه اینستاگرام از شما می‌پرسد، آیا مطمئنید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید یا نه…که ما گزینه OK را می‌زنیم.

 

خب، اکانت اینستاگرام شما با موفقیت برای همیشه حذف شد. امیدواریم پشیمان نشوید. البته نکته‌های زیر را هم حتماً در نظر بگیرید:

  • بعد از دیلیت اکانت، با نام‌کاربری (username) قبلی خود، نمی‌توانید اکانت جدید بسازید.
  • نام‌کاربریِ اکانت دیلیت شده را نمی‌توانید روی اکانت فعال دیگرتان بگذارید.
  • بعد از دیلیت اکانت، عکس‌ها و ویدیو‌های شما تا 30 روز قابل بازیابی است. بعد از 30 روز دیگر نمی‌توانید اکانت خود را برگردانید.

 

صبر کن، صبر کن!

درست در همین لحظه که به دنبال پاک کردن اکانت اینستاگرامت هستی، میلیون‌ها آدم دارند، میلیاردها تومان از همین اپلیکیشن پول در می‌آورند. اگر تو هم می‌خواهی که بلاگر شوی یا اگر که صاحب کسب‌وکاری و می‌خواهی از پیج اینستاگرامت درآمد داشته باشی، حتماً به صفحه «بهترین پنل خدمات اینستاگرام» برو و فقط سرفصل‌‌های آن را بررسی کن. خودت متوجه می‌شوی که قرار است در 25 ساعت، کامل‌ترین و حرفه‌ای‌ترین راهکارهای کسب در آمد از اینستاگرام را یاد بگیری.

 

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

اگر بخواهید اکانت خود را به صورت موقت حذف کنید یا به اصطلاح آن را دی‌اَکتیو کنید، باید اول با مرورگر دسکتاپ یا موبایل‌تان وارد خود سایت Instagram شوید. یعنی با اپلیکیشن این کار ممکن نیست، حتماً باید با مرورگر باشید.
بعد از آن‌که وارد حساب اینستاگرام خود شدید، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اولوقتی وارد حساب کاربری خود شدید، در قسمت بالا – سمت راست صفحه، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. بعد وارد گزینه پروفایل شوید.

حتما بخوانید:راه ‌حل ‌های رفع مشکل صدای فیلم اینستاگرام

مرحله دومپس از وارد شدن به پروفایل شخصی‌تان، روی دکمه Edit Profile کلیک کنید.

 

مرحله سومیک صفحه برای‌تان باز می‌شود که عموماً برای ویرایش پروفایل اینستاگرام است، مثل نام، نام‌کاربری، بیوگرافی پیج و …اما در پایین صفحه گزینه‌ای به اسم Temporarily Disable My Account وجود دارد که به معنی «حذف موقتی اکانت» است. روی آن کلیک کنید.

 

مرحله چهارموارد این صفحه که شدید از شما می‌پرسد، برای چه می‌خواهید اکانت خود را موقتاً حذف کنید؟ هرکس دلیل خودش را دارد، مثلاً ما something else را انتخاب کردیم.

سپس باید پسووردتان را وارد کنید و در آخر هم روی دکمه آبی Temporarily Disable My Account کلیک کنید.

 

در آخر هم از شما می‌پرسد، «آیا مطمئنید که میخواهید اکانت خود را دی‌اکتیو کنید؟» و شما باید گزینه Yes را بزنید.
خب الان دیگر اکانت اینستاگرام شما موقتاً غیرفعال شده است. برای فعال کردن آن، فقط کافی‌است که دوباره با نام‌کاربری و پسووردتان وارد حساب کاربری خود شوید. 

در ویدیوی زیر هم مراحل دی‌اکتیو کردن موقت اینستاگرام را نشان داده‌ایم:

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]