خدمات سیو اینستاگرام

همه ما تقریبا با خدمات سیو اینستاگرام یا ذخیره کردن پست در اینستاگرام آشنا هستیم؛ هنگامی که از پستی خوشمان می آید غالبا آن را سیو (Save) میکنیم تا بتوانیم در هر لحظه به آن پست دسترسی داشته باشیم. از عواملی که بر رفتن پست به اکسپلور و بازدهی یک پیج تاثیر میگذارد تعداد سیو پست میباشد. به همین دلیل افراد فعال در اینستاگرام همواره به دنبال روشی برای افزایش سیو پست های خود هستند و کاربران خود را همواره به ذخیره کردن پست شان دعوت میکنند. خرید سیو اینستاگرام یکی از روش های فوق العاده مفید در جهت افزایش تعداد سیو پست میباشد.

  
خدمات سیو ،سیو پست، پنل فالور، فالور ارزان، خرید فالور اینستاگرام

خدمات سیو اینستاگرام

سرویس

خدمات سیو پست های اینستاگرام
هزار تومان 1,500
  • بدون نیاز به پسورد
  • پشتیبانی سریع
  • اکانت های ایرانی
  • 1000 عدد
محبوب

سرویس

خدمات سیو پست های اینستاگرام
هزار تومان 1,700
  • بدون نیاز به پسورد
  • پشتیبانی سریع
  • اکانت های ایرانی
  • 1000 عدد
محبوب

سوالات متداول کاربران

انسان ها ذاتاً موجودات اجتماعی هستند. این پدیده به ویژه در استفاده ما از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مشهود است. اینستاگرام با بیش از 400 میلیون کاربر ماهانه در رسانه های اجتماعی، امروز بیش از هر زمان دیگری فعال است. این بدان معناست که پروفایل و محتوای اینستاگرام شما بسیار مهم است. اگر ویدیوی شما فقط چند بازدید داشته باشد، احتمالاً مردم تصور می کنند که ویدئو شما ارزش دیدن ندارد. اما اگر بازدیدهای اینستاگرام را بخرید و ویدیوی شما محبوب به نظر برسد، افراد بیشتری مایلند آن را بررسی کنند (و حتی ممکن است به صفحه اکسپلور بروید!)

در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی، مردم دوست دارند حساب های محبوب را دنبال کنند. همانطور که مردم دوست دارند در رستوران هایی با مشتریان زیاد غذا بخورند، می خواهند بخشی از چیزی باشند که آزمایش شده است - این ایده به عنوان "اثبات اجتماعی" شناخته می شود. خرید لایک در اینستاگرام یک راه عالی برای تقویت «اثبات اجتماعی» پست‌های شماست، زیرا هر چه تعداد لایک‌های بیشتری داشته باشید، احتمال بیشتری برای جذب فالوور و رشد پیجتان دارید. با استفاده از دکتر مجیک برای خرید لایک برای پست ها، می توانید ویو اکانت خود را افزایش دهید و فالوورهای خود را به صورت ارگانیک افزایش دهید.

خیر! ما به رمز عبور شما نیاز نداریم ، مردم برای تماشا،لایک، سیو یا هر عمل دیگر در اینستاگرام به رمز عبور شما نیازی ندارند، بنابراین ما هم نیازی نداریم!

بله. صفحه شما باید عمومی باشد تا کاربران شروع به لایک و فالوو کنند.

خیر، اگر این اتفاق می افتاد الان صفحه ای نبود مثلا کریستیانو رونالدو با 100 میلیون فالوور تقلبی در سال 2022 باید تا به حال صفحه اش مسدود می شد یا هرکسی می توانست از روی دشمنی برای دیگری فالوور بخرد تا صفحه او را مسدود کند. همه فالوورهای ما کاربران واقعی هستند، بنابراین شما به دلیل استفاده از خدمات ما دچار مشکل نخواهید شد. ما سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهیم و فالوور هزاران اکانت را با این روش افزایش داده‌ایم. در تمام این پروژه‌ها، ما هنوز یک مورد از حساب کاربری را کشف نکرده‌ایم که در نتیجه خرید فالوور از دکتر مجیک مسدود شده باشد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد