نحوه دانلود از اینستاگرام انلاین

دانلود از اینستاگرام

معرفی سایت دانلود از اینستاگرام

نحوه دانلود از سایت igram.world

برای دانلود یک ویدئو یا igtv از اینستاگرام با استفاده از این سایت کافی است وارد پیج مورد نظرتون بشید و پست مورد نظرتون رو انتخاب کنید در کنار ادرس پیج علامت سه نقطه ی روی یکدیگر را مشاهده می کنید بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه copy post url رو بزنید.

"</p

 

سپس وارد سایت مورد نظر بشید و در کاد رخالی که قرار دارد ادرس کپی شده را جایگذاری کنید. بر روی دکمه دانلود بزنید مشاهده خواهید کرد که پست مورد نظر را به شما نشان می دهد

پیشنهاد:ادرس پیج سلیبریتی ها در اینستاگرام

 

"</p

در زیر ویدئو یک دکمه download نیز وجود دارد بر روی آن کلیک کنید تا ویدئو دانلود شود.

"</p

مقاله پیشنهادی:راز فروشندگان فالور

نحوه استفاده از سایت دانلود پست inflact.com

"</p

نحوه استفاده از این سایت دانلود از اینستا مقدار جزئی با سایت قبلی متقاوت است. برای استفاده از آن ابتدا باید وارد سایت شده و از منوی بالا قسمت tools را انتخاب کرده و در قسمت اینستاگرام هر کدام از آیتم هایی که وجود دارد . قصد دانلود آن را دارید می توانید انتخاب نمایید.

"</p

در این مثال با توجه به اینکه پست ما از نوع ویدئو هست این گزینه را انتخاب می کنیم و مشاهده می کنید که مانند سری قبل یک کادر برای بارگذاری ادرس پست و یک دکمه برای دانلود آن وجود دارد .

"</p

 سایت دانلود پست اینستاگرام snapinsta.app

"</p

نحوه دانلود از این سایت درست مانند موارد قبلی است. باید ابتدا از نوار بالای صفحه فرمت پست مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در کادر زیر ادرس پست را قرار دهید و در مرحله‌ی آخر گزینه دانلود را بزنید.

کلام اخر

در این مقاله سعی شدبهترین سایت ها برای دانلود پست از اینستاگرام معرفی شود.برای خرید لایک پست های اینستاگرام می توانید وارد وب سایت فالو ارزانی شوید.