وبلاگ
درآمداز تیک تاک چقدر است؟ ،کسب درامد از تیک تاک ،کسب درامد دلاری از تیک تاک ،نحوه کسب درامد از تیک تاک ،تیک تاک چیست؟

درآمداز تیک تاک چقدر است؟

شبکه اجتماعی تیک تاک که این روزها به یکی از محبوب ترین برنامه ها تبدیل شده است. با ارائه قابلیت های جذاب و متنوع و همچنین فراهم کردن فرصت های خاص، روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جذب می نماید. یکی از این فرصت های شگفت انگیز تیک تاک، کسب درآمد از این برنامه است.

روش استفاده و فعالیت در تیک تاک بسیار آسان و در عین حال هیجان انگیز است.به همین جهت می توان در کمترین زمان، بیشترین مخاطب را به خود جذب نمایید و از این طریق کسب درآمد کنید. با هر موضوعی در تیک تاک کار کنید و ویدیو بسازید، به راحتی می توانید دنبال کنندگان بسیاری را به تیک تاک خود اضافه نمایید و از این طریق کسب درآمد کنید. اگر می خواهید بدانید که درآمد تیک تاکرها چقدر است، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

درآمداز تیک تاک چقدر است؟ ،کسب درامد از تیک تاک ،کسب درامد داری از تیک تاک ،نحوه کسب درامد از تیک تاک ،تیک تاک چیست؟

لطفا بخوانید: لینک دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

اصول کسب درآمد از تیک تاک

در جهان امروز بسیاری از شغل ها به سمت مجازی شدن پیش می روند و خیلی از افراد علاقه دارند که هم در خانه خود بمانند  و هم درآمد کسب نمایند. از طرفی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک و … با تاثیرگذاری بالا و داشتن مخاطبان بسیار به عنوان یک شغل پردرآمد، جایگزینی مناسب برای مشاغل دیگر به شمار می رود.

از همین جهت کسب درآمد از تیک تاک و سایر شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی برخی افراد ایفا می کند و حتی فعالیت در تیک تاک به شغل اصلی برخی افراد تبدیل شده است.

کپشن نویسی اینستاگرام چیست؟
ادامه مطلب

در حال حاضر تیک تاک بهترین شبکه اجتماعی است که می توان از طریق آن مخاطبان زیادی جذب کرد و با این وجود به درآمد قابل توجهی دست یافت. لازم به ذکر است اصل کسب درآمد از تیک تاک داشتن تعداد مخاطبان بالا است.

لطفا بخوانید: ۹ ویژگی پنهان در کتابخانه چند رسانه ای وردپرس

درآمد تیک تاکرها چقدر است؟

تیک تاکرها درباره هر موضوعی می توانند ویدیوهای کوتاه مدت بسازند و در برنامه تیک تاک به اشتراک بگذارند. تیک تاکرهایی که محتوای جالب که اغلب شامل رقص و موسیقی هستند تولید می کنند معمولا بیشترین تعاملات و درآمد را در این برنامه دارند. با این حال، تیک تاک چیزی فراتر از یک برنامه رقص و موسیقی است. همچنین در این برنامه حساب‌هایی وجود دارند که بر موضوعات مختلفی از جمله امور شخصی تمرکز دارند و در حال فعالیت و کسب درآمد از تیک تاک هستند.

شاید پاسخ به این سوال که درآمد تیک تاکرها چقدر است، کمی دشوار باشد اما گفتنی است که کاربران و اینفلوئنسرهای تیک تاک می توانند از راه های مختلف از تیک تاک درآمد کسب نمایند. مقدار درآمد هر کاربر در تیک تاک با دیگری متفاوت است و یک رقم ثابت و مشخص ندارد

تیک تاک برخلاف یوتیوب که دارای یک برنامه تبلیغاتی معتبر است که در آن درصدی از درآمد تبلیغات را با کاربران واجد شرایط خود به اشتراک می‌گذارد. کاربران از این طریق درآمدی نسیب‌شان نمی شود اما تیک تاک اخیراً آزمایش تقسیم درآمد تبلیغات را با برخی از کاربران تاثیرگذار خود آغاز کرده است.

معرفی کسب وکار های پر فروش اینستاگرام
ادامه مطلب

خواندنی:ایا اینستاگرام به ازای بازدید پول میده؟

1) کسب درآمد در تیک تاک از طریق Creator Fund

با وجود اینکه تیک تاک درآمد دلاری حاصل از تبلیغات خود را با کاربران واجد شرایط خود شریک نمی شود، اما چند روش در جهت کسب درآمد برای کاربرانش در خود تعبیه کرده است.

این شرکت چندین ابزار درآمدزایی داخلی مانند «هدایای مجازی» و همچنین یک صندوق ایجادکننده دارد تا به کاربرانی که حداقل 10 هزار دنبال کننده و 100 هزار بازدید در یک دوره 30 روزه برای ویدیو هایشان دارند، مبلغی بین 500 الی 2000 دلار برای پست های حمایت شده آن ها پول پرداخت می کند. این مبلغ پرداختی به تعداد دنبال کنندگان، میزان تعامل و نوع ویدیو هر کاربر بستگی دارد.

در حقیقت نرخ مشارکت هر یک از کاربران تیک تاک، یکی از مهمترین عواملی است که میزان درآمد آن ها را تعیین می کند. لازم به ذکر است میزان درآمد تیک تاکرها از Creator Fund  براساس میزان بازدیدها محاسبه نمی‌شود بلکه پرداخت‌های مؤثر برای ویدیو ها به ازای هر هزار پخش ویدیو ها است.

کاربران برتر تیک تاک مانند Hank Green و MrBeast درباره پرداخت‌های پایین تیک تاک این چنین صحبت کرده‌اند. به طوری که گرین در ویدیوی یوتیوب خود در ماه ژانویه این موضوع را فاش کرد که به ازای هر هزار بازدید در تیک تاک بین 0.02 تا 0.03 دلار درآمد دریافت کرده است.

نحوه رفع بلاک در اینستاگرام
ادامه مطلب

همچنین یکی از اینفلوئنسرهای معروف تیک تاک به نام پرستون سئو، که اکنون 2.3 میلیون دنبال کننده در تیک تاک دارد، طبق اسنادی که با اینسایدر به اشتراک گذاشته است، در مجموع حدود 1664 دلار از Creator Fund بین ژانویه 2021 تا مه 2021 به دست آورده است. حساب تیک تاک او به طور متوسط ​​بین 9 تا 38 دلار در روز درآمد دارد.

سایر کاربران تیک تاک که درآمدهای صندوق خود را با اینسایدر به اشتراک گذاشتند، پرداخت های روزانه مشابهی را گزارش کردند. گفتنی است که Creator Fund تنها ابزار درآمدزایی درون برنامه ای برای کاربران تیک تاک نیست.

لطفا بخوانید: چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

2) کسب درآمد در تیک تاک از طریق هدایای مجازی

برخی از تیک تاکرها با دریافت هدایای مجازی در جریان پخش زنده درآمد کسب می نمایند که می توان آن ها را به پول نقد تبدیل کرد. به عنوان مثال، لوسی دیویس، خالق محتوای ASMR به اینسایدر گفت که برای مثال، هر بار که به صورت پخش زنده ویدیو می گذارد بین 20 تا 300 دلار درآمد دارد.

این روش کسب درآمد از تیک تاک به این صورت است که دنبال‌کنندگان شما می‌توانند هنگام پخش زنده به شما سکه هدیه دهند. هنگامی که به اندازه کافی از این موارد را جمع آوری کردید، می توانید سکه ها را با پول نقد واقعی معامله نمایید.

لطفا بخوانید: فالو ارزانی بهترین سایت در زمینه خدمات اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام چیست؟
ادامه مطلب

درآمداز تیک تاک چقدر است؟ ،کسب درامد از تیک تاک ،کسب درامد داری از تیک تاک ،نحوه کسب درامد از تیک تاک ،تیک تاک چیست؟

3) کسب درآمد در تیک تاک از طریق مشارکت با برندها و فعالیت های بازاریابی

تیک تاک هیچ تفاوتی با سایر پلتفرم های اجتماعی دیگر ندارد. اگر به اندازه کافی محبوب باشید و تعداد دنبال کنندگان شما بالا باشد، برندها متوجه شما می شوند و شروع به نزدیک شدن به شما می کنند و از شما می خواهند که برای آن ها تبلیغ انجام دهید و یا برایشان تولید محتوا کنید و در نهایت شما با انجام این کار ها به درآمد خواهید رسید.

 

4) کسب درآمد در تیک تاک از طریق تبلیغات آهنگ!

یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد تیک تاکرها، تبلیغ آهنگ ها در ویدیو هایشان است. بازاریاب ‌های موسیقی و شرکت‌ های موسیقی به طور مداوم به کاربران تیک تاک پول می‌دهند تا از آهنگ های آنها در ویدیو های خود استفاده نمایند و در ازای این کار به آنها پول پرداخت می کنند.

لطفا بخوانید: آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب

درآمداز تیک تاک چقدر است؟ ،کسب درامد از تیک تاک ،کسب درامد داری از تیک تاک ،نحوه کسب درامد از تیک تاک ،تیک تاک چیست؟

پردرآمدترین تیک تاکرها چه کسانی هستند؟!

شاید لازم است که بدانید در حال حاضر موفق ترین حساب های کاربری در تیک تاک بیشتر متعلق به زنان جوان است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را  با برخی از آن ها آشنا کنیم.

Charli D’Amelio

چارلی داملیو  یک رقصنده 18 ساله است و با درآمد خیره کننده 17.5 میلیون دلار، رتبه اول را در میان پردرآمدترین افراد تیک تاک دارد.

Dixie D’Amelio

دیکسی مسیر مشابه ای همانند خواهر کوچکتر خود، چارلی را دنبال می کند و این دو اغلب با یکدیگر همکاری می کنند. درآمد او از تیک تاک حدودا 10 میلیون دلار است و به عنوان یک خواننده پاپ در این برنامه فعالیت می کند.

گرفتن 1000فالور واقعی
ادامه مطلب

Addison Rae Easterling

Addison Rae Easterling یکی از اولین تیک تاکرها است که ویدیوهایی از رقص خود را در تیک تاک منتشر می کند. درآمد تقریبی او 8.5 میلیون دلار است.

Bella Poarch

بلاپورچ یکی از پردرآمدترین تیک تاکرها است. او یک کهنه سرباز نیرو دریایی است که درآمدی نزدیک به 5 میلیون دلار دارد.

در  تیک تاک در هر زمینه ای که علاقه داشته باشند می توانند تولید محتوا نمایند. پس از اشتراک گذاری آن در تیک تاک، به درآمد برسند. درآمد کسب شده در تیک تاک از هر کاربر به کاربر دیگر متغییر است و یک رقم ثابت و مشخصی ندارد.

لطفا بخوانید: ارزان ترین پنل فالور

معرفی خدمات حرفه ای تیک تاک نایس پنل

برای آن که بتوانید از تیک تاک کسب درآمد کنید. نیاز است تا با انجام یکسری از فعالیت ها، برای خود فالوور و لایک دریافت کنید. تا پیج تیک تاکی شما فعال تر از قبل نشان داده شود. این خدمات در نایس پنل با بهترین قیمت و همچنین کیفیتی بالا و بدون ریزش انجام می شود. با این حال برای مشاهده خدمات تیک تاک نایس پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

در حال ارسال
بررسی کاربر
( رای)

فهرست مطالب

دسته بندی ها

درباره ما

بهترین اراعه دهنده خدمات اینستاگرام درایران، فالور ارزان، پنل فالور رایگان، خرید فالور، فالور، فالور ایرانی، خرید فالور اینستاگرام

ما که هستیم

مجموعه فالو ارزانی از سال 1397 اغاز به کار کرد.شعار ما ارائه خدمات با کیفیت در گرو رفع نیاز کاربران وب و شبکه های اجتماعی می باشد.

خدمات اینستاگرام

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x