seenدایرکت اینستاگرام(حذف وضعیت seenدایرکت اینستاگرام)

این اپلیکیشن قرار است با جایگذاری یک دکمه،‌ این امکان را در اختیار شما قرار دهد که وضعیت دیده‌شده را برای پیام‌های خوانده‌شده، غیرفعال کنید.

هنگامی که پیامی برایتان ارسال شده باشد،‌ عبارت Seen در زیر پیام ظاهر می‌شود.این پیام نشانه ان است که پیام شما توشط گیرنده خوانده شده است. بااین‌حال، این اطلاع‌رسانی حریم خصوصی شما به‌عنوان گیرنده پیام را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛‌ چون نشان می‌دهد که شما در چه زمانی آنلاین بوده‌اید و چقدر از زمان مشاهده پیام توسط شما گذشته است.

seenدایرکت اینستاگرام ،وضعیت Seen دایرکت اینستاگرام ،اینستاگرام روی قابلیت حذف وضعیت Seen از پیام‌های دایرکت خوانده‌شده کار می‌کند

درحال‌حاضر شما می‌توانید با فعال‌کردن ویژگی وضعیت فعالیت (Activity Status) متوجه شوید که افراد آخرین‌بار چه زمانی در برنامه آنلاین بوده‌اند. اینستاگرام این امکان را با نمایش یک نقطه سبز‌رنگ یا دایره‌ای برای نمایش زمان در کنار تصویر پروفایل افراد فراهم می‌کند. بااین‌حال، برخلاف وضعیت کنونی Seen در پیام‌ها، قابلیت غیرفعال‌سازی Activity Status همین حالا هم موجود است. البته اگر این ویژگی را غیرفعال کنید، نمی‌توانید از اینکه دیگران آخرین‌بار چه زمانی در اینستاگرام آنلاین شده‌اند، باخبر شوید.

بررسی مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام
ادامه مطلب

بخوانید:ویدیو کوتاه یوتیوب

طبق گزارش‌های اخیر، متا درحال آزمایش یک ویژگی دیگر برای ثبت گروهی اسامی افراد است. این ویژگی باعث صرفه‌جویی در زمان کاربرانی خواهد شد که می‌خواهند استوری خود را برای چندین دسته کاربر مختلف به نمایش بگذارند.

همچنین اینستاگرام در پی این است تا با بروزرسانی Meta Verified فقط کسانی که مشرک پولی هستند بتوانند محتوا را ببینند. همچنین این برنامه دسترسی افراد غریبه به ارسال چندین پیام خصوصی را محدود کرده است تا گیرنده درخواست پیام‌ آن‌ها بپذیرد. درحال‌حاضر درخواست پیام از فرستندگان ناشناس تنها برای پیام‌های متنی پشتیبانی می‌شود.

خواندنی:

چه کسانی از اینستاگرام بیشترین درامد را دارند

آپدیت ها و به روزرسانی های الگوریتم گوگل (از 2011 تا مارس 2022)

بهترین کوتاه کننده های لینک ایرانی و خارجی

درباره ما

وب سایت فالو ارزانی در زمینه خدمات مجازی فعالین نموده از جمله خدمات ان می توان به فروش فالور , لایک پست ,بازدید پست های اینستاگرام و…..اشاره نمود.

نحوه حذف اکانت اینستاگرام
ادامه مطلب

برای ثبت سفارش کافیست وارد وب سایت فالو ارزانی شده و از امکانات این وب سایت استفاده نمایید.

 

منبع