وبلاگ
10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام، اکشن بلاک اینستاگرام، رفع اکشن بلاک اینستاگرام، رفع بلاک اکانت اینستاگرام

10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

اینکه نتوانیم در پیج اینستاگرامی شخصی یا کسب و کارمان فعالیت کنیم، مشکل بزرگی است. مخصوصا زمانی که هزینه زیادی برای افزایش فالوور، تولید محتوا و… پیج خودمان صرف کرده و حالا به خاطر عدم فعالیت باید شاهد کاهش قدرت پیج و ریزش فالوورها باشیم. این موقعیتی است که در زمان بلاک شدن در اینستاگرام یا همان اکشن بلاک اینستاگرام برای پیج شما پیش می آید!

اکشن بلاک (action block) یکی از آن مجازات هایی است که اینستاگرام برای صاحبان پیج هایی تعیین کرده که گاها شیطنت کرده، رفتارهای اسپمینگ از خودشان نشان میدهند و میخواهند به سرعت در این شبکه اجتماعی فالوور جذب کنند. البته بماند که خیلی مواقع الگوریتم های اینستاگرام به اشتباه، پیج های معمولی با فعالیت های عادی را دچار اکشن بلاک اینستاگرام میکنند. در هر حال، امروز میخواهم به طور کامل مفهوم اکشن بلاک را به شما توضیح بدهم. در مورد دلایلش حرف زده و در نهایت آموزش رفع اکشن بلاک را در اختیارتان بگذارم. پس با من و این آموزش جامع همراه باشید:

اکشن بلاک چیست؟ (action blocked)

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

خب به عنوان اولین سوال ببینیم که اکشن بلاک چیست؟ اکشن بلاک مشکلی است که اغلب در اینستاگرام با ارورهایی مثل ارورهای پایین متوجه آن میشویم:

  • This Action was Blocked Instagram
  • You have been temporarily blocked. It looks like you were misusing this feature by going too fast
  • و…

در اصل زمانی که پیج اینستاگرام شما دچار این حالت شود، دیگر توانایی ارسال پست، استوری، دایرکت و… را برای مدتی-که از طرف خود الگوریتم های اینستاگرام تعیین شده- ندارید. گاها زمان اکشن بلاک 24 ساعته است و مشکل خاصی ایجاد نمیکند. اما شرایط بد از آنجایی شروع میشود که زمان آن به حدود 4 هفته رسیده و میتواند قسمتی از فعالیت های کسب و کار شما را فلج کند.

چرا پیج اینستاگرام من اکشن بلاک شده؟ دلایل action block

همانطور که گفتم حالت اکشن بلاک اینستاگرام برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات اسپمینگ و رفتارهای تبلیغاتی بیش از حد به وجود آمده. اما دقیقا چه رفتارها و فعالیت هایی؟ خب در ادامه مقاله به صورت جزئی و دقیق انواع دلایل اکشن بلاک را با هم بررسی میکنیم:

1_ منتشر نکردن پست

یکی از مشکلات حوصله سربری که قبلا هم با آن روبرو شده ام این است که: امروز اکانت اینستاگرام خودم را راه اندازی میکنم و از همان روزهای ابتدایی متوجه میشوم که پیجم اکشن بلاک شده! بعد از تحقیق کوچکی در مورد این موضوع فهمیدم که اینستاگرام برای جلوگیری از ساخته شدن اکانت های فیک، برای بعضی از پیج های تازه کار مشکل اکشن بلاک را ایجاد میکند. اگر میخواهید مثل من در همین ابتدای مسیر با مشکل بلاک اینستاگرام روبرو نشوید، پیشنهاد میکنم که بعد از ساخت پیج، شروع کنید به فعالیت و چند پست باکیفیت در آن منتشر کنید. البته انتشار چندین پست به صورت یکباره و پشت سر هم را به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم.

اموزش ثبت سفارش خدمات اینستاگرام
ادامه مطلب

2_ انتشار بی رویه پست

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگراماین موضوعی است که در بخش قبلی یک اشاره کوتاه به آن کردم و البته مشکلی است که برای یکی از مخاطبان دوره +70 ساعته (مگاسئو) هم پیش آمده بود. این دوست عزیز برای اینکه بتواند تصاویر تمامی محصولات وب سایتش را در اینستاگرام در مقابل دید مخاطبان قرار داده و تبلیغاتش را شروع کند، طی دو روز چندین پست را به صورت یکباره در پیج منتشر کرده بود. نتیجه آنهم اکشن بلاک یا همان بلاک اینستاگرام البته به مدت زمان طولانی بود. پیشنهاد میکنم به مرور و بدون عجله برای انتشار پست در اینستاگرام اقدام کنید وگرنه باید زمان زیادی را منتظر رفع اکشن بلاک باشید.

3_ تکمیل نکردن پروفایل

اینستاگرام با فعالیت پیج های فیک مشکل دارد. با توجه به همین موضوع هر اکانت کاربری که رفتاری مثل اکانت های فیک داشته باشد را دچار اکشن بلاک میکند. یکی از همین رفتارها، تکمیل نکردن پروفایل پیج است.

بخش هایی مثل تصویر پروفایل، بیو پیج، نام کاربری و… باید در همان روزهای ابتدایی فعالیت پر شوند وگرنه احتمال اینکه اینستاگرام به شما شک کند، بالا میرود.

فعالیت های بیش از حد

یکی از مهم ترین دلایل اکشن بلاک اینستاگرام که مخصوصا گریبان گیر پیج های شخصی میشود، فعالیت بیش از حد در اینستاگرام است. اما چه فعالیت هایی؟ در ادامه همه آنها را برای شما توضیح میدهم:

3_ لایک کردن زیاد پست ها

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

به عنوان اولین دلیل اکشن بلاک اینستاگرام از زیرمجموعه فعالیت بیش از حد، باید به موضوع لایک اشاره کنم. خیلی از کاربران اینستاگرام با لایک پست کاربران، سعی میکنند پیج خودشان را به بقیه مخاطبان شناسانده و تعداد فالوورها را افزایش بدهند. اما طبق قوانین اینستاگرام اگر در ساعت بیشتر از 350 پست را لایک کنید، پیج شما دچار بلاک میشود. البته اینستاگرام اجازه دارد در هر زمانی قوانین خودش را تغییر بدهد و ممکن است حین این تغییر قوانین، محدودیت ها را کمی سختگیرانه تر کند. بنابراین پیشنهاد میکنم طی هر ساعت بیشتر از 200 پست را لایک نکنید.

4_ فالو آنفالو

یکی از تکنیک های افزایش فالوور که در خیلی از دوره های اینستاگرامی به شما آموزش داده میشود، تکنیک فالو-آنفالو است. در این تکنیک از شما میخواهند که با فالو کردن پیج مخاطبانِ رقبا، پیج خودتان را به آنها معرفی کرده و فالوور جذب کنید.

خب باید در مرحله اول بگویم که تا جای ممکن از این تکنیک برای افزایش فالوور استفاده نکنید زیرا با استفاده از آن صرفا تعداد زیادی مخاطب بی کیفیت را به پیجتان دعوت کرده و تعامل آن را کاهش میدهید. در مورد موضوع کاهش تعامل و اثرات آن در مقاله “خرید پیج اینستاگرام” توضیحات کافی دادم.

مرحله دوم هم بدانید که فالو کردن تعداد زیادی مخاطب، باعث میشود اینستاگرام به شما شک کرده و با اکشن بلاک جوابتان را بدهد. در مورد تعداد مجاز فالو در ساعت، مطالب و منابع مختلفی وجود دارد. برخی منابع تعداد مجاز را 20 فالو در ساعت و برخی هم 60 فالو نوشته اند. در هر حال با توجه به اینکه این روش افزایش فالوور بازخورد خوبی برایتان ندارد، به طور کلی بهتر است دنبال تعداد مجاز آن هم نبوده و از روش های اصولی برای افزایش فالوورها کمک بگیرید.

چطور ریلز اینستاگرام بسازیم؟
ادامه مطلب

در مقابل فالو، آنفالو کردن بیش از حد مخاطبان هم ممکن است پیج شما را دچار اکشن بلاک کند. این مخصوص کاربرانی است که طی ماه ها مخاطبان اینستاگرامی زیادی را فالو کرده اند و به ناگهان تصمیم میگیرند که تعداد FOLLOWING های خودشان را کاهش بدهند. در ادامه هم سعی میکنند در مدت کوتاهی همه کسانی که فالو کرده اند را آنفالو کنند.به مرور زمان سعی کنید فالویینگ های خود را کاهش دهید. البته در این زمان فعالیت های عادی خودتان مثل تولید محتوا و… را هم ادامه بدهید.

5_ رفتارهای تکراری

یکی دیگر از کارهایی که پیج های اسپمر برای افزایش سریع فالوورهایشان انجام میدهند، انجام یک سری فعالیت های تکراری است. مثلا اینکه زیر همه پست هایی که در طول روز مشاهده میکنند، یک سری کامنت با متن تکراری مثل “عالی”، “به ما هم سر بزنید” و… میگذارند. علاوه بر این، پیج های گفته شده اغلب سعی میکنند پست های خودشان را به کمک یک سری از هشتگ های پربازدید و تکراری منتشر کنند. با انجام این کارها، الگوریتم اینستاگرام تصمیم به اکشن بلاک پیج های خطاکار میگیرد.

6_ تغییر IP مداوم

 

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

همانطور که خودتان میدانید، نیمی از وب سایت های فعال در سطح وب، ما کاربران ایرانی را تحریم کرده اند. باز هم همانطور که خودتان بهتر میدانید، نیم دیگر وب سایت های باقی مانده را هم کمیته محترم فیلترینگ از دسترسمان خارج کرده! بنابراین و در چنین شرایطی، فیلترشکن ها به یک جزء جدانشدنی تلفن های همراه و همینطور رایانه های ما تبدیل شده اند.

در این بین اینستاگرام به شدت با موضوع تغییر IP به کمک فیلترشکن مشکل دارد. زمانی که شما با فیلترشکن روشن به پیج اینستاگرام خودتان سر میزنید، الگوریتم های این شبکه تصور میکنند که پیج شما هک شده و توسط شخص دیگری در حال مدیریت است. در نهایت مراجعه مداوم با IP های مختلف به اینستاگرام، میتواند باعث بلاک شدن اینستاگرام شود.

7_ تگ و منشن کردن دیگران

احتمالا با تگ و منشن آشنایی دارید. (آوردن آیدی یک شخص دیگر در استوری و کامنت یا پست اینستاگرام.)

در اصل زمانی که شما شخصی را در استوری، پست یا کامنت ها تگ و منشن کنید، آن شخص این موضوع را از طریق اکانت خودش متوجه شده و در ادامه احتمالا برای مشاهده، لایک و کامنت گذاشتن سراغ پستی می آید که در آن تگ شده. این قابلیت اینستاگرام به نوعی برای افزایش ارتباطات میان کاربران ایجاد شده. اما برخی از پیج ها از آن سوء استفاده کرده و برای اینکه بتوانند مخاطبان بیشتری را با پست خودشان درگیر کنند، دائما از تگ و منشن زیر پست های خودشان استفاده میکنند.

ایا فالو و انفالو بیش از حد باعث بلاک اکانت اینستاگرام می شود؟
ادامه مطلب

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

علاوه بر این برخی از اکانت های دیگر هم دائما برای شرکت در مسابقات اینستاگرامی و دریافت هدیه ها، اقدام به تگ کردن افراد میکنند. در هر حال تکرار دائم این رفتارها، نتیجه ای جز ACTION BLACK اینستاگرام ندارد. مخصوصا اگر افرادی که تگ میکنید، در فالوورهایتان حضور نداشته باشند.

8_ استفاده از ربات های افزایش فالوور

 

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

در سطح وب ربات هایی با اسم ربات افزایش فالوور، ربات نینجاگرام و… با اکانت های ماهیانه فروخته میشوند. کاری که این ربات ها میکنند عبارت است از:

  • لایک خودکار پست مخاطبان،
  • کامنت خودکار،
  • فالو-آنفالو،
  • و…

این یعنی تمامی رفتارهایی که اینستاگرام با آنها مشکل دارد را انجام میدهند! (آنچه بدان همه دارند اینها یکجا دارند…)

البته تا چند سال پیش بازار فروش این ربات ها به شدت داغ بود و شرکت های بزرگی هم در زمینه ساخت و فروششان فعالیت میکردند. اما از جایی به بعد اینستاگرام با محدودیت های سختگیرانه اش، با آنها مقابله کرد. در هر حال، پیشنهاد اکید میکنم که به هیچ عنوان از این ربات ها برای افزایش فالوورهایتان استفاده نکنید وگرنه باید منتظر واکنش شدید اینستاگرام باشید.

9_ افزایش فالوور فیک

البته طی چند ماه گذشته اینستاگرام به شدت با روش های افزایش فالوور فیک برخورد کرده اما هنوز هم هستند افرادی که این فالوورهای غیرواقعی را به مخاطبان میفروشند.

10_ تولید محتوای کپی

و در نهایت به عنوان آخرین دلیل اکشن بلاک اینستاگرام باید به تولید محتوای کپی اشاره کنم. احتمالا میدانید که در سطح وب انگلیسی، مقررات سختی برای کپی محتوا و نقض قانون کپی رایت وجود دارد. در همین شرایط اگر پیجی در اینستاگرام اقدام به تولید محتوای کپی کرده و پست های خودش را از پیج دیگر مخاطبان کپی کند، احتمال جریمه شدنش بالا میرود.

رفع action blocked در اینستاگرام

خب، فکر کنم با اطلاعاتی که تا الان به دست آوردید، اگر شما را یک متخصص اکشن بلاک صدا کنم، اشتباه نکرده ام! در ادامه هم قرار است به سراغ راهکار رفع action blocked در اینستاگرام برویم. با مطالعه این بخش از مقاله، از درجه متخصص به فوق متخصص ارتقاء پیدا میکنید و متوجه جواب این سوال خواهید شد که چگونه از اکشن بلاک اینستاگرام خارج شویم:

1_ قطع رفتارهای اشتباه

خب به عنوان اولین قدم برای رفع سریع اکشن بلاک در اینستاگرام، باید رفتارهای اشتباهی که قبلا انجام میداده اید را تمام کنید. اگر یک لینک با پسوند ir در بیو پیج دارید، سریعا آن را با یک لینک از سایت های کوتاه کننده لینک عوض کنید. اگر در حال خرید فالوور فیک هستید، احتمالا پرایوت کردن پیج برای اینکه اجازه ندهید بقیه این فالوورها شما را دنبال کنند، انتخاب خوبی باشد. بعد از اینکه مطمئن شدید دیگر قرار نیست اشتباهی در پیج انجام دهید که باز هم اینستاگرام را نسبت به شما حساس کند، به سراغ قدم بعدی میرویم. (البته گاها بعضی از دوستان گزارش کرده اند که به محض تعویض لینک بیو و… حالت اکشن بلاک از روی پیجشان برداشته شده.)

اموزش نینجاگرام
ادامه مطلب

2_ درخواست رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

در بخش بالاتر مقاله، یک تصویر از پیغامی که اینستاگرام در زمان اکشن بلاک به شما نمایش میدهد را نشانتان دادم. بار دیگر این تصویر را در پایین میبینید:

 

دربعضی از دستگاه ها متن tell us در سمت چپ مشخص شده. شما میتوانید با کلیک کردن روی این گزینه، از کارشناسان این شبکه اجتماعی برای رفع بلاک درخواست کنید. بعد از اینکه دکمه گفته شده را انتخاب کنید، احتمالا یک ایمیل برایتان ارسال میشود که در آنجا اینستاگرام چند سوال امنیتی از شما پرسیده، شاید حتی درخواست کند که عکسی از خودتان گرفته و برایش ارسال کنید. به این صورت مطمئن میشود که پشت این پیج یک انسان در حال فعالیت است و نه یک ربات. بنابراین طی چند روز آینده اکشن بلاک از روی پیجتان برداشته میشود.

خواندنی:چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

3_ گزارش دادن هک شدن پیج

احتمالا در بعضی از این فیلم های سینمایی دیده اید که گناهکار بعد از دستگیر شدن، میخواهد گناهی که مرتکب شده را به گردن افراد دیگری بیندازد. در این راهکار هم ما دقیقا همین کار را میکنیم! البته با این تفاوت که این بار قرار نیست پلیس ها به ریشمان بخنند. (اینستاگرام زودباور است.)

برای رفع اکشن بلاکوارد اینستاگرام شوید. اعلام کنید که پیج شما هک شده و توسط افراد دیگری مدیریت میشده است. بنابراین شما خودتان را از گناه فعالیت اسپمینگ تبرئه میکنید:

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

البته پیشنهاد بهتر این است که این راهکار را به عنوان یک راه جایگزین نگه دارید تا برای زمانی که هیچ کدام از تکنیک های رفع اکشن بلاک یا همان رفع بلاک فالو در اینستاگرام کار نکرد، از آن استفاده کنید.

بخواندن:ارزان ترین پنل فالور

4_ درخواست رفع اکشن بلاک اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه

علاوه بر گزینه tell us، شما میتوانید از طریق یک مسیر دیگر هم برای درخواست رفع اکشن بلاک اینستاگرام اقدام کنید. برای این کار به سراغ بخش تنظیمات (Options) در اپلیکیشن بروید. در صفحه ای که باز شده به دنبال گزینه  Report a Problem بگردید و آن را انتخاب کنید. این بخش شما میتوانید مشکلات برنامه را به کارشناسان اینستاگرام اطلاع دهید. در صفحه جدیدی که باز شده این بار گزینه Something isn’t Working را انتخاب کرده و حالا با یک متن انگلیسی به کارشناسان بگویید که درخواست رفع بلاک اینستاگرام را دارید. اگر توانایی نوشتن متن انگلیسی ندارید، پیشنهاد میکنم از این متن انگلیسی برای رفع بلاک اینستاگرام استفاده کنید:

?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension

5_ امنیت حساب را بالا ببرید

اگر اینستاگرام به دلیل فعالیت بیش از حد یا حتی فعالیت ربات اکانت شما را جریمه کرده، بهتر است از این راهکار استفاده کنید. در این روش در مرحله اول باید رمز اکانت اینستاگرامتان را تغییر دهید. بعد از آن هم به کمک تنظیمات برنامه، رمز دوم را برای اکانتتان فعال سازی کنید. با این کار به اینستاگرام اطمینان میدهید که هیچ ربات و برنامه ای روی اکانتتان نصب نیست و شما به عنوان یک کاربر درست‌کار قرار است در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید!

ادرس پیج سلیبریتی ها در اینستاگرام
ادامه مطلب

خواندنی:10 تا از بهترین وب سایت فروش فالور دنیا 2022

تکنیک های ساده برای رفع بلاک شدن در اینستاگرام

گاها (و نه همیشه) اینستاگرام خیلی راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید اکشن بلاک  را از روی اکانت شما برمیدارد. در ادامه به چند راهکار ساده که ممکن است به شما در رفع اکشن بلاک کمک کند، اشاره میکنم:

7_ حذف و نصب دوباره اپلیکیشن

همین حالا اپلیکیشن اینستاگرام را از روی تلفن همراه خودتان حذف کرده و بعد از گذشت یک زمان کوتاه، دوباره آن را نصب کنید. احتمال دارد بعد از نصب دوباره، دیگر محدودیت های قبلی را مشاهده نکنید. دلیل این موضوع هم این است که با حذف کردن برنامه، یک سری اطلاعاتی که اینستاگرام از شما ذخیره کرده، مثل کوکی ها و… حذف میشود و این شبکه اجتماعی دیگر اطلاعات قبلی که میگوید شما اسپمر هستید را در اختیار نخواهد داشت. البته اگر این روش جواب داد، بهتر است بعد از آن کمی با دقت بیشتر در اینستاگرام فعالیت کنید.

8_ اینترنت را عوض کنید

رفع اکشن بلاک در اینستاگرام ،10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

همانطور که در بالاتر هم گفتم، بعضی از اکشن بلاک ها به دلیل تعویض دائم ip تلفن همراه شما اتفاق می افتد. در این بین ممکن است که اگر شما به جای اینترنت adsl خانه با اینترنت سیم کارتتان وارد برنامه شوید، محدودیت اکشن بلاک اینستاگرام رفع شود. به طور کلی پیشنهاد میکنم قبل از امتحان کردن روش های طولانی تر، یک بار اینترنتتان را عوض کنید.

خواندنی:آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

9_ خرید تبلیغات

اگر از کاربران داخل ایران هستید، شاید این روش خیلی به دردتان نخورد. اما اگر در خارج از کشور زندگی میکنید و هزینه های دلاری برای شما هزینه های زیادی محسوب نمیشود، میتوانید برای رفع اکشن بلاک، تبلیغات اینستاگرام را امتحان کرده و آنها را روی چند پستتان اجرا کنید.

10_ اتصال به حساب فیسبوک

راهکار بعدی برای رفع بلاک اینستاگرام، اتصال حساب اینستاگرامی تان به یک حساب فیسبوک است. در صورتی که شما یک اکانت فیسبوک داشته و اکانت اینستاگرامتان را به آن متصل کنید.

علاوه بر اتصال به حساب فیسبوک، ممکن است تغییر حساب کاربری عادی اینستاگرام به حساب بیزینسی هم جواب بدهد. البته دقت کنید که در صورت تبدیل اکانت به حساب بیزینسی، دیگر توانایی برگشت به حساب عادی را ندارید!

برای خرید فالور اینستاگرام .لایک و….می توانید واردد وب سایت فالو ارزانی شوید

صفحات پیشنهادی:

در حال ارسال
بررسی کاربر
( رای)

فهرست مطالب

دسته بندی ها

درباره ما

بهترین اراعه دهنده خدمات اینستاگرام درایران، فالور ارزان، پنل فالور رایگان، خرید فالور، فالور، فالور ایرانی، خرید فالور اینستاگرام

ما که هستیم

مجموعه فالو ارزانی از سال 1397 اغاز به کار کرد.شعار ما ارائه خدمات با کیفیت در گرو رفع نیاز کاربران وب و شبکه های اجتماعی می باشد.

خدمات اینستاگرام

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x