وبلاگ
20 نکته طلایی برای افزایش بازدهی در اینستاگرام، درامد از اینستاگرام، فروش فالور، افزایش بازدهی اکانت اینستاگرام، گرفتن فالور

20 نکته طلایی برای افزایش بازدهی در اینستاگرام

20 نکته طلایی برای افزایش بازدهی در اینستاگرام

اینستاگرام، شبکه‌ای است که در آن، تصاویر، ویدئوها و روزمره‌نگاری‌های افراد برجسته‌شده و همین منجر به ظهور سلبریتی‌هایی می‌شود که در این مهارت‌ها عملکرد بهتری داشته باشند. ما در این گزارش قصد داریم  پیج‌های ایرانی که بیشترین فالوور اینستاگرام  را در سال ۹۹ داشته‌اند بررسی و معرفی کنیم. صفحات هر کدام از این کاربران از نظر تعداد فالوور، میانگین لایک و کامنت دریافتی و نرخ مشارکت مورد ارزیابی قرار گرفته است. اگرچه کاربران بر اساس تعداد فالوور مرتب شده‌اند اما دارنده بیشترین مقدار در هر معیار به طور جداگانه مشخص شده است.

بخوانید:10 تا از بهترین وب سایت فروش فالور دنیا 2022

اینستاگرام؛ شبکه خرید و فروش

تعبیر «جدایی زمان و مکان» در عصر جدید به معنای این است که امروز دیگر فاصله مکانی و زمانی مانند گذشته صدق نمی‌کند. به طور مشخص در زمان‌های قدیم، شرط لازم برای فروش یک محصول هم‌مکانیِ خریدار و فروشنده بود اما امروزه با پیدایش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، خرید ‌و ‌فروش به حضور همزمان خریدار و فروشنده در یک موقعیت مکانی مشروط نیست. امروزه، هر شخصی چه پیر چه جوان و چه زن چه مرد می‌تواند ظرف چند ثانیه کالای مورد نیاز خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی سفارش دهد.

اینستاگرام یکی از آن بستر‌هایی است که طی سال‌های اخیر کسب و‌ کارهای کوچک و بزرگ زیادی را در خود رشد داده و به مثابه یک بازار و نمایشگاه پر از مشتری، فروش مستقیم محصول، بدون حضور واسطه را مهیا کرده است. اینستاگرام بر خلاف بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر، اولویت را به تصاویر می‌دهد و همین موجب شده تا به یک ویترین بزرگ برای ارائه محصولات و خدمات تبدیل شود.

بازیگران؛ همچنان دارنده بیشترین فالوور اینستاگرام

در یک نگاه کلی، در لیست ۱۰ نفره ما، یک طنز پرداز، شش بازیگر، یک سایت اشتراک موسیقی و یک مدل حضور دارد که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم.

بیشترین فالوور اینستاگرام در ایران متعلق به چه کسانی است؟

رتبه اول پرمخاطب ترین کاربران اینستاگرام به مانند سال ۹۸ متعلق به حسن ریوندی است.

این طنزپرداز که در سال گذشته ۱۲٫۲ میلیون فالوور داشت، رشد ۲۷ درصدی مخاطب را تجربه کرده و فالوور‌های خود را به ۱۵٫۵ میلیون نفر رسانده است. مهناز افشار (بازیگر)، رادیو جوان (سایت اشتراک موسیقی) و رامبد جوان (بازیگر) نیز بدون تغییر نسبت به پارسال در جایگاه‌های دوم، سوم و چهارم باقی مانده‌اند با این تفاوت که فالور‌های مهناز افشار از ۱۰٫۶ میلیون به ۱۳٫۲ میلیون، مخاطبان رادیو جوان از ۹٫۶ میلیون به ۱۲٫۸ میلیون و اعضای پیج رامبد جوان نیز از ۹٫۶ میلیون به ۱۱٫۱ میلیون افزایش یافته است.

بخوانید:چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

در جایگاه پنجم اما شاهد یک تغییر هستیم. بهنوش بختیاری (بازیگر) که در سال ۹۸ با ۸٫۱ میلیون فالور در رتبه پنجم قرار گرفته بود در سال ۹۹ علی‌رغم رشد نیم میلیونی مخاطبانش، چهار پله سقوط کرده و در رتبه نهم قرار گرفته است. جایگاه پنجم در سال ۹۹ به گلشیفته فراهانی (بازیگر) با ۱۰٫۲ میلیون مخاطب تعلق گرفته است. گلشیفته فراهانی در سالی که گذشت با افزایش ۳۰ درصدی مخاطبان خود روبرو شده و  از جایگاه هفتم در سال ۹۸ به رتبه پنجم در سال ۹۹ صعود کرده است.

 

بی‌بی‌سی فارسی تنها رسانه فارسی با بیشترین فالوور اینستاگرام است که  علی رغم تجربه رشد ۴۵ درصدی مخاطبانش با ۱۱٫۶ میلیون فالور همچون سال قبل در رتبه ششم قرار گرفته است. در سال ۹۹ جایگاه هفتم به دنیا جهانبخت (مدل) تعلق گرفته است و به این ترتیب جهانبخت با جذب ۳٫۳ میلیون فالور در سال گذشته موفق شده تا رتبه خود را یک پله بهبود بخشد.

محمد رضا گلزار (بازیگر) نیز که در سال ۹۸ با ۷٫۶ میلیون فالور در انتهای لیست قرار گرفته بود، تعداد دنبال کنندگان خود را به عدد ۹٫۹ میلیون رسانید و در جایگاه هشتم قرار گرفت. در نهایت رتبه آخر لیست پرطرفدارترین پیجج های اینستاگرام به الناز شاکردوست تعلق گرفته است. این بازیگر نیز با وجود افزایش یک میلیونی فالور‌های خود یک پله سقوط را تجربه کرده و از جایگاه نهم در سال ۹۸ به جایگاه دهم در سال ۹۹ رسیده است.

نکته قابل توجه این است که اگرچه ترتیب جایگاه برخی از صفحات با تغییراتی روبرو بوده اما ۱۰ کاربر پرمخاطب در سال ۹۹ همان ۱۰ کاربر پرمخاطب سال ۹۸ هستند و تغییری در ترکیب پرمخاطب ترین کاربران اینستاگرام فارسی ایجاد نشده است.

بیشتر بخوانید:10 تکنیک برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

بانوان تعامل بیشتری با مخاطبانشان دارند

در بخش قبل صفحات را بر اساس بیشترین فالوور اینستاگرام رتبه‌بندی نمودیم. اما باید خاطر نشان کرد، تعداد بالای فالوور‌های یک صفحه دلیلی بر جذابیت و کیفیت محتوای پیج نیست و می‌تواند ناشی از فالوور‌های غیرفعال یا فیک باشد. از این حیث قصد داریم تا در ادامه پرمخاطب ترین کاربران اینستاگرام را به لحاظ معیار نرخ تعامل مورد ارزیابی قرار دهیم. نرخ تعامل از تقسیم میانگین لایک و کامنت بر تعداد فالور بدست می‌آید و نمایان‌گر کیفیت تعامل مخاطبان یک صفحه با محتوای منتشر شده در آن صفحه است.

ارزیابی‌های دیتاک نشان می‌دهد گلشیفته فراهانی با نرخ تعامل ۵٫۴۷٪ در رتبه اول و دنیا جهانبخت با نرخ تعامل ۵٫۰۹٪ و تفاوت اندکی که با نفر قبلی دارد در رتبه دوم قرار گرفته است. در ادامه، حسن‌ریوندی و رضا گلزار به ترتیب با نرخ مشارکت‌های ۳٫۱۸٪ و ۲٫۲۹٪ جایگاه دوم و سوم را بدست آورده‌اند و در نهایت مهناز افشار موفق شده تا نرخ تعامل بالای دو درصد را کسب کند. نرخ تعامل دیگر افراد حاضر در لیست کمتر از ۲ درصد برآورد شده است.

بیشتر بخوانید:راهنمای بازیابی اکانت اینستاگرام

رشد کاربران اینستاگرام در ایران

تحلیل‌های نهایی نشان می‌دهد، به لحاظ جنسیت، ترکیب پرمخاطب‌ترین‌های اینستاگرام فارسی متشکل از پنج زن و سه مرد است که غالب آن‌ها بازیگر‌اند. همچنین به روشنی مشهود است که اینستاگرام فارسی با در سال ۹۹ با رشد مخاطب همراه بوده به شکلی که دنبال کنندگان صفحات مورد بررسی در این گزارش به طور متوسط با رشد ۲۷ درصدی همراه بوده است.

حوزه فعالیت شرکت فالو ارزانی چیست؟

شرکت فالو  ارزانی در حوزه‌های مختلف تکنولوژیک همچون پردازش زبان طبیعی، متن کاوی، ارائه سرویس‌های ویژه تحلیل و پردازش متن، ساخت و ایجاد بولتن خبری، هوش تجاری و داده‌کاوی، تحلیل داده‌های حجیم، جمع‌آوری و تحلیل محتوای شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی (شامل تلگرام، اینستاگرام، توییتر و …)فالو ارزانی بهترین اراعه دهنده خدمات اینستارام در ایران

فالو ارزانی چه محصولات و خدماتی ارائه می‌دهد؟

عمده‌ترین محصولات و خدمات فالو ارزانی فالور,lلایک,کامنت و……. می باشد

فهرست مطالب

دسته بندی ها

درباره ما

بهترین اراعه دهنده خدمات اینستاگرام درایران، فالور ارزان، پنل فالور رایگان، خرید فالور، فالور، فالور ایرانی، خرید فالور اینستاگرام

ما که هستیم

مجموعه فالو ارزانی از سال 1397 اغاز به کار کرد.شعار ما ارائه خدمات با کیفیت در گرو رفع نیاز کاربران وب و شبکه های اجتماعی می باشد.

خدمات اینستاگرام

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x